İtiraf Edin, Sevgilisiniz: Aşk Dedikodularını Yalanlayan Emre Altuğ ve Gözde Kansu El Ele Görüntülendi!

Ekranlarda fırtınalar estiren Yalı Çapkını dizisinde ‘Orhan’ ve ‘Gülgün’ karakterine hayat veren Emre Altuğ ve Gözde Kansu ikilisinin bir dönem aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu dedikoduları her defasında yalanlayan iki oyuncu Altın Kelebek gecesi el ele görüntülendi.

Gözde Kansu ve Emre Altuğ, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana gündemden bir an olsun düşmeyen Yalı Çapkını dizisinde beraber rol alıyor.

Dizide “Orhan ve Gülgün Korhan” çiftine hayat veren ikilinin kamera karşısındaki performansı da izleyiciler tarafından epey seviliyor.

Orhan ve Gülgün’ün yani Emre Altuğ ve Gözde Kansu’nun set arkadaşlığının gerçek aşka dönüştüğü dedikodusu uzun zamandır gündemde.

Pek çok kişi tarafından birbirlerine yakıştırılan ikili haklarındaki bu iddiaları her seferinde yalanlayarak, “Sadece arkadaşız” mesajı vermişlerdi.

Set dışında paylaştıkları fotoğraflar artınca, “arkadaşız” açıklamaları da pek inandırıcı gelmemeye başladı.

Rol arkadaşları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir gibi, aşk yaşadıklarını bir türlü kabul etmeyen ikili bir de sarmaş dolaş dans ederken görülmüştü.

Oyuncu ikilinin iki aşık gibi birbirlerinin gözlerinin içine baka baka şarkı söylediği anlar da epey konuşuldu hatta.

Gözde Kansu ve Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Pantene Altın Kelebek ödül törenine Yalı Çapkını ekibiyle beraber katıldı.

Aşk yaşadıklarını ölümüne inkar eden oyuncu ikili gecede Snobmagazin kameralarına takıldı, hem de el ele…

O anları da buradan izleyebilirsiniz ??

Acaba bu görüntüler sonrası Emre Altuğ ve Gözde Kansu’dan bir açıklama gelecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx