Honor Magic 6 Pro’nun tasarımı sızdırıldı

Honor Magic 6 Pro hakkında yeni bilgiler internete sızdı. Bu bilgiler, aslen Weibo üzerinden paylaşılan ancak sonrasında kaldırılan görsellerle birlikte geldi. Görsellere baktığımızda telefonun, tasarımı gizlemek amacıyla konulmuş bir koruyucu kılıfta olduğunu görebiliyoruz.

En göze çarpan değişiklik, Magic 6 Pro‘nun ekran tasarımında yer alan delikli kamera diziliminde meydana gelmiş. Önceki model olan Magic 5 Pro’da sol üst köşede bulunan bu delik, Magic 6 Pro modelinde ekranın tam ortasına taşınmış. Bu delikli tasarımın içerisinde, Magic 5 Pro modelinden alışık olduğumuz 12MP ultrageniş açılı ön kamera ve uçuş süresi ile derinlik ölçümü yapan 3D kamera yer alıyor.

Honor Magic 6 Pro’nun tasarımı sızdırıldı

Arka kısımda yer alan kamera modülü, koruyucu kılıf sebebiyle tam olarak görülemese de bir kamera lensi, LED flaş ve iki sensör ayırt edilebiliyor. Söylentilere göre, Magic 6 Pro modeli yuvarlak kamera modülünü koruyacak. Bu modülde toplamda üç kamera, bir ToF 3D derinlik sensörü ve bir LED flaş bulunacak.

Bu yılın mart ayında piyasaya sürülen Honor Magic 5 Pro’nun ardından, Magic 6 Pro’nun daha erken bir tarihte piyasaya sürüleceğini görmek oldukça ilginç. Honor’un Magic 6 serisinde üç farklı model piyasaya sürmesi bekleniyor: Honor 6, Honor 6 Pro ve Honor 6 Ultimate. Bu üç modelin de yeni nesil Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile geleceği söyleniyor.

Son olarak, Honor Magic 6 serisinin 2024 yılının başlamasından önce, yani 2024 Çin Bahar Bayramı’ndan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu da demek oluyor ki telefonun lansmanı ocak sonu veya şubat başında gerçekleşebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx