“Gökyüzü Açık!” Usta Analist Bu 3 Altcoin İçin Rotayı Çizdi!

Kripto para piyasasının görünümü son günlerde değişiyor. Güçlü adaylar öne çıkarken, bazı altcoin projeleri gözden düşüyor. 2021’de Bitcoin (BTC) boğa piyasasının zirvesini yakalayan bir kripto stratejisti, radar altında işlem gören bir Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümünün yukarı yönlü bir patlama göreceğini söylüyor. Bunun yanında analist 2 token fiyatında da yükseliş bekliyor.

Analist: ARB bu seviyeyi aşması lazım, sonra….

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada heyecan bitmiyor. Lider altcoin Ethereum’un rakibi Solana’nın son hamleleri piyasayı şaşkına çevirdi. Bununla birlikte bazı analistler farklı altcoin’lerden de güçlü performans bekliyor. Pentoshi, takma adlı popüler kripto analisti, sosyal medya platformu X’teki 727.200 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analist, Arbitrum’da (ARB) yükselişte olduğunu söylüyor. Pentoshi’ye göre, ARB 1,70 dolarlık yakın direncini aşmayı başarırsa muhtemelen oradan fırlayacak. Bu bağlamda analist, şu yorumu yapıyor:

Birilerini gerçekten heyecanlandırmak için 1,70 doların üzerine çıkması gerektiğini düşünüyorum. ARB’nin yakın vadede orada işlem görmek için büyük bir şansı var.

Kaynak: Pentoshi

Bu yazı sırasında ARB, günlük bazda %1,73 kayıpla 1,37 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde %27’nin üzerinde kazanç elde etti.

Pentoshi’ye göre bu altcoin için gökyüzü açık!

Analistin bir gözü de spot ticaret ve vadeli işlemler de dahil olmak üzere çeşitli finansal ürünler sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir borsa olan Injective’de (INJ). Pentoshi’ye göre, altcoin projesinin fiyat keşfini durduracak herhangi bir direnç kalmadı. Bu yüzde INJ için gökyüzü açık. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bu, tüm alandaki en çılgın grafiklerden biri ve şu anda INJ bir fiyat keşfinde. Yani şu anda gökyüzü açık. Anladınız mı bilmiyorum ama bence şans verilirse 30 doların altı bir alımdır.

Kaynak: Pentoshi

Bu arada, bu yazı sırasında INJ, günlük bazda %2,6 kayıpla 41,79 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin haftalık grafiğinde %26’nnın üzerinde ilerleme kaydetti. Dahası, aylık zaman diliminde %151 gibi kayda değer bir artışa tanık oldu.

Analiste göre OP için bir direnç kalmadı!

Pentoshi, son olarak başka bir katman-2 altcoin olan Optimism’e (OP) de bakıyor. Analiste götre OP’nin de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,29 doları kırdıktan sonra bilinen bir direnci kalmadı. Bu bağlamda analist, “Fiyat keşfi başlamak üzere… Genellikle keşif etrafında, bir miktar konsolidasyondan sonra devam etmesi muhtemeldir. Bu yüzden, satın almak için harika bir zamandır.”

Kaynak: Pentoshi

Bu arada, yazı sırada OP, günlük bazda %0,2 kazançla değeri 3,45 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında altcoin, haftalık grafiğinde %63, aylık grafiğine ise %94 artışa tanık oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx