Birlikte çocuk yapacağı adamı çoktan buldu… Eltisinin yuvası dağıldı, o mutluluktan uçuyor

Bu, sandığınız gibi sosyal medyada fotoğraflarını görüp çok hoşlandığı genç kızla tanışmak isteyen heyecanlı bir delikanlının mesajı değil.

Tam tersine, neredeyse çocukluk yıllarından bu yana kameralar karşısında olan ve şöhreti çoktan bulmuş bir ünlü şarkıcının yine kendisi gibi ünlü ve güzel bir kadın oyuncuya yolladığı ilk mesaj.

Sonra ne mi oldu? Önce uzun uzun yazıştılar, bir yıl sonra da gerçek hayatta tanıştılar. Aşk zaten kapıda bekliyordu.

Uzun süren, ülkeler arasında gerçekleşen gayet gösterişli bir dizi törenle evlendiler. O genç ve güzel kadın yıllar önce annesine “çocuğunu doğuracağım adamı henüz bulamadım” diyordu. Ama sonunda işte o adam karşısındaydı.

Şimdi yine onlar gibi ünlü olan en yakın akrabalarının ailesi dağılmışken onlar mutluluktan yerlerinde duramıyor. Üstelik aşklarını taçlandıran minik kızları da güzel güzel büyüyor.

YENİ YIL YAKLAŞTIKÇA MUTLULUK İKİYE KATLANDI
Sosyal medya üzerinden atılan bir mesajla başlayıp bugünlere uzanan bu öykünün kahramanları Jonas Brothers adlı müzik grubuyla ünlenen Nick Jonas ile Hint asıllı İngiliz olurcu Priyanka Chopra.

2018 yılında dillere destan düğünlerle evlenen Chopra ve Jonas, mutluluklarının doruğunda bir süredir.

41 yaşındaki Priyanka Chopra da yaklaşan yeni yıl ile daha da coşkulu bir hal alan bu mutluluğu sosyal medya sayfasından ilan etmekte bir sakınca görmedi.

Nick Jonas ile birlikte Malti Marie adını verdikleri bir kız çocuğu sahibi olan Chopra, dostlar arasında yapılan bir kutlamanın fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaştı.

Chopra’nın paylaştığı fotoğraflar New York’ta katıldıkları bir eğlencede çekildi. Çift o etkinlikte gittikleri her yerde olduğu gibi mutluluk tablosu çizdi.

Ama hayranlarının en çok beğendiği ve yorum yağdırdığı ise Chopra’nın Nick Jonas’ın dizlerine oturduğu onun da karısına sımsıkı sarılıp huzur içinde bir yüz ifadesiyle objektife baktığı poz oldu.

İLK ADIM NICK’TEN GELDİ
Priyanka Chopra ile Nick Jonas, bugün gösteri dünyasının en mutlu çiftlerinden biri olarak biliniyor. Bunun temellerini atan da Nick’in Priyanka’ya gönderdiği sosyal medya mesajı.

2016 yılında Chopra’ya; Twitter üzerinden “Ortak arkadaşlarımızın söylediğine göre seninle tanışmamız gerek” mesajını attı. Yazışmalar bir sonraki yıla kadar sürdü.

Aslında Chopra, kendisinden 10 yaş daha genç olan Nick ile tanışmaya çekiniyor olsa da sonunda tanıştılar. Tanışmalarından bir yıl sonra onlar artık sevgili olmuştu.

Nick Jonas ne kadar romantik biri olduğunu Priyanka Chopra’ya onun doğum gününde evlilik teklif ederek bir kez daha gösterdi.

Fazla vakit geçirmeden de aynı yıl Hindistan ve ABD’de düzenlenen bir dizi törenle evlendiler. Özellikle de Chopra’nın aile köklerinin geldiği Hindistan’da düzenlenen törenler Bollywood filmlerini andıran rengarenk atmosferiyle dünya medyasının da büyük ilgisini çekti.

AŞKINI DEV BİR DALGAYA BENZETTİ
Başlarda kendisinden genç olduğu için ilişkiye girmeye çekindiği Nick Jona ile evlenerek de ne kadar iyi bir adım attığını saklamıyor Priyanka Chopra.

Anılarını kaleme aldığı Unfinished (Bitmemiş) adlı kitabında kocası hakkında “Benim ayaklarımı yerden kesti” diyerek aşkının büyüklüğünü ifade etti Chopra.

Sonra da şöyle sürdürdü: ” Onunla flört etmeye başladığımızda sanki durdurulamaz dev bir dalgaya kapılmış gibi hissettim.”

Chopra, aradan geçen 5 yıla rağmen hala kocasının kendisine önünde diz çöküp evlenme teklif ettiği ana inanamadığını da saklamıyor.

YILLAR ÖNCE DONDURDUĞU YUMURTALAR İŞE YARADI
Bu gösterişli düğün törenlerinin ve büyük aşkın sonucu olarak çift 2022 yılında Malti Marie adını verdikleri bir kız bebek sahibi oldu.

Chopra, yıllar önce annesinin önerisiyle yumurtalarını dondurmuştu. Annesinin çocuk doğurmakta gecikmemesi konusundaki ısrarlarına da “Çocuğunu doğuracağım adam henüz karşıma çıkmadı” diyerek yanıt vermişti.

Ama sonra Priyanka ve Nick, dondurulmuş yumurtalar ve bir taşıyıcı anne aracılığıyla kızlarına kavuştu.

Malti Marie, doğar doğmaz neredeyse iki ay yoğun bakımda tedavi altında kaldı ancak sonunda sağlığına kavuştu, anne ve babasıyla evinin yolunu tuttu. Küçük kız şu anda neredeyse iki yaşına geliyor.

Her ne kadar kızını yıllar önce dondurduğu yumurtalar sayesinde taşıyıcı anne doğursa da Priyanka Chopra, birlikte çocuk sahibi olacağı adamı yani hayatının aşkı?Nick Jonas’ı bulmuş oldu.

ELTİLERDEN BİRİ EKSİLDİ
Bu arada Jonas ailesinde bu aralarda bir de ayrılık rüzgarı esiyor. Nick’in, kendisiyle aynı müzik grubunda yer alan kardeşi Joe ile karısı Sophie Turner evliliklerini bitirdi.

Hatta bir zamanlar yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki elti Priyanka ile Sophie, sosyal medyadan birbirlerini takibi bile bıraktı.

Özetle Jonas Brothers grubundan biri yani Joe’nun ailesi dağılsa da Nick ve Priyanka mutlu evliliklerinin tadını çıkarmayı sürdürüyorlar.

Jonas kardeşlerin en büyüğü ve ilk evleneni Kevin ile karısı Danielle’in de aynı durumda olduğunu hatırlatalım. Ailesi dağılan Joe’nun en büyü destekçileri kardeşleri Nick ve Kevin ile eşleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx