Trabzonspor’da Abdullah Avcı, transferi işaret etti

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Abdullah Avcı, 2-2 sona eren Slovacko maçı sonrası transfer için konuştu.

Deneyimli teknik yönetici, “Sağ stoperle ilgili arayışlarımız var. Hem bizim oyun ideolojisine uygun, hem oyuncu kümesine uygun, hem kente uygun bir isim üzerinde çalışıyoruz” sözlerini kullandı.

Açıklamalarını sürdüren Avcı, “Sol bek konusunda geçen sene problem yaşadık lakin bugün Türkiye’nin en potansiyelli oyuncusunu, Eren’i takımımıza kattık, seçeneklerimiz çoğaldı. Stoper konusu devam ediyor fakat fırsat transferi de çıkabilir. Bunu kıymetlendirebiliriz. Fakat öncelikle sağ stoper alırsak bir yol alabiliriz. Onunla ilgili ağır bir biçimde devam ediyor. Uygun niyetle herkes çalışıyor. Yakın olduğunu söyleyebilirim” diye konuştu.

TARAFTARA DAVETTE BULUNDU

Genç kaleci Muhammet Taha için de görüşleri sorulan bordo-mavili kadronun teknik yöneticisi, “Taha’nın performansı onu burada tutuyor. Oyuncu oynayıp gelişiyor. Taha, oynayıp geldi, oraya bir isim daha katabiliriz. A Ulusal Ekip kalecisi bizimle bir arada, o olmadığında aratmayacak bir durum oluşturmamız lazım. Taha da kıymetli, şu an çok düzgün gidiyor” değerlendirmesini yaptı.

Son olarak taraftara bildiri gönderen Abdullah Avcı, “Onları çok seviyoruz, çok hoş hisler yaşadık. Dün, dünde kaldı. Herkes tacını taktı, apoletini taktı. Bu tarihte hoş bir anı olarak kalacak. Trabzonspor’un olduğu her yerde yarış vardır, biz daha uygununu yapabilmek için onun üzerine çalışıyoruz. Önümüzde kıymetli gayelerimiz var. Bu kadroya, bu kente, bunlar yakışıyor, takviyelerine sabırlı bir formda devam etsinler” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.