Son dakika… İçişleri Bakanlığı’ndan sokağa çıkma yasağı açıklaması! Muaf olacaklar

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

*Vergi ve diğer bazı borçların yapılandırılmasına ilişkin düzenlemeler içeren 7256 sayılı Kanun kapsamında yapılandırılan borçların ikinci taksitinin son ödeme süresi bugün saat 24.00’te sona erecektir.

*Bu nedenle yapılandırma borçlarının ikinci taksitini ödemek üzere vergi daireleri ile diğer kamu idarelerine gidecek vatandaşlar ile ödemelerin yapılması için açık bulundurulacak vergi dairelerinde ve kamu idarelerinde görevli personel, güzergah ve muafiyet sebebiyle sınırlı olacak şekilde ve gerekli belgeleri veya kurum kimliklerini ibraz etmek kaydıyla 31 Mart 2021 günü 21.00’de başlayacak sokağa çıkma kısıtlamasından gece saat 24.00’e kadar muaf tutulacak. İHA

İlginizi ÇekebilirSon dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile corona virüsü genelgesi! İşte tüm detaylarSon dakika… İçişleri Bakanlığı’ndan 81 ile corona virüsü genelgesi! İşte tüm detaylarİlginizi Çekebilirİstanbul, Ankara ve İzmir'de cumartesi ve pazar günü sokağa çıkma yasağı olacak mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?İstanbul, Ankara ve İzmir’de cumartesi ve pazar günü sokağa çıkma yasağı olacak mı? Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir