Sefo Yaptığı Son Paylaşımla Akılları Karıştırdı! Eleştiri Oklarının Hedefindeki Kişi Murda mı?

PowerTürk Müzik Ödülleri’nde bu sene yer almayan Sefo, geçtiğimiz saatlerde ödül törenini eleştirdiği bir paylaşımda bulundu. Lafın direkt olarak kime gittiği ise net değil ama tahmin yürütmek mümkün… Detaylar ?

Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen PowerTürk Müzik Ödülleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

“Bilmem mi?” ve “ISABELLE” gibi şarkılarıyla müzik dünyasına damgasını vuran Sefo, bu sene adaylar arasında değildi, dolayısıyla törende de değildi. Yine de ödül törenini izleyen ardından da PowerTürk’e seslendiği bir paylaşım yapan Sefo’nun sözleri kafaları karıştırdı.

Önce ödül töreninde Rap/Hiphop kategorisi olmamasından dert yanan Sefo, sonra da açılış sahnesini yapan sanatçıya sert söylemlerde bulundu paylaşımında ?

Her ne kadar isim kullanmamış olsa da, tepkisinin ve sert sözlerinin, ödül töreninde Hadise’yle beraber “En Güçlü İşbirliği” ödülünü kazanan Murda’ya yönelik olduğu anlaşılıyor…

Bazı sosyal medya kullanıcılarının haklı bulduğu, bazılarınınsa çok yersiz bulduğu Sefo’nun açıklaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ortada hak edilmiş bir ödül varken, “Yurt dışından ithal rapçi” söylemine gerek var mıydı sizce? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir