ÖZEL – Gökhan Bozkaya, FC Shkupi ile görüşmelere başladı

Makedonya temsilcisi FC Shkupi takımın başına yeni bir Türk teknik adamı getirmeye hazırlanıyor. Fenerbahçe U19 Takımı’nı çalıştırdıktan sonra herhangi bir kulüple anlaşma sağlamayan Gökhan Bozkoya’nın FC Shkupi idarecileriyle görüştüğü öğrenildi. 41 yaşındaki teknik direktörle, Makedon temsilcisi arasındaki görüşmelerin olumlu ilerlediği ve kısa süre içerisinde resmi imzaların atılabileceği kaydedildi.

Gökhan Bozkoya, 2015-2016’da Fenerbahçe U21 Takımı’nda yardımcı antrenör olarak görev aldı. 41 yaşındaki futbol adamı 2019-2020 sezonundan 2021-2022 sezonuna kadar 48 müsabakada Fenerbahçe U19 Takımı’nı teknik direktör olarak çalıştırdı.

5’İNCİ TÜRK TEKNİK DİREKTÖR OLACAK

Gökhan Bozkoya ile FC Shkupi arasında anlaşma sağlanması halinde 41 yaşındaki teknik adam, Makedon temsilcisini çalıştıran 5’inci Türk olacak. FC Shkupi’de daha önce Hayati Soydaş, Ümit Karan, Bülent Akın ve Hasan Özer teknik direktör olarak görev aldı.

DEVLER LİGİ İÇİN MÜCADELE EDECEKLER

Makedonya Ligi’ni geçtiğimiz sezon lider tamamlayan FC Shkupi, UEFA Şampiyonlar Ligi birinci ön eleme turunda Lincoln ile eşleşti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.