Kocasından Mide Bulandıran Baskı! Esra Ezmeci’ye Mahrem İtiraf! Duyan Lanet Yağdırdı

Ünlü terapist ve Psikolog Esra Ezmeci’ye tuhaf soru ve yardım bildirileri gelmeye devam ediyor. Cinsel çapalama ile eşlerin birbirine daha yakınlaşacağını belirten ve bu tekniği öneren Ezmeci’ye her gün binlerde bildiri akıyor. Teknikleri ile herkesin dikkatini çeken Ezmeci, kısa müddette 5 milyona yakın takipçisi kitlesine sahip oldu. Tekrar evli bir bayan takipçisi Ezmeci’ye kocasının kendisine daima sorduğu iğrenç bir soruyu itiraf etti. Ezmeci’den yardım isteyen bayan bakın neler yazdı?

İLİŞKİ SORULARI “YOK ARTIK” DEDİRTİYOR

Evlilik ve münasebetlerinde sorun yaşayanlar için kitaplar yazan ve kısa müddette en çok satan isimler ortasında giren Esra Ezmeci, bu durumu toplumsal medya hesabından da devam ettirdi. Kendisine çok sayıda soru gelen Ezmeci’ye genelde aldatma ve cinsellik üzerine yarım bildirileri geliyor. Eşleri ile sorun yaşayanlar devayı Esra Ezmeci’ye yazmakta buluyor.

SOSYAL MEYDA PAYLAŞIMLARI ÇOK KONUŞULUYOR

Instagram hesabından itiraf ve sorularla paylaşım yapan Ezmeci, bu soruları yanıtlayıp yardımcı olmaya çalışıyor. Ezmeci, bunun yanı sıra FOX TV’de Karşı Karşıya isimli gündüz nesli programının da sunucusu. Yayınında da bu olayları işleyen Ezmeci, kısa müddette başka rakiplerine ulaştı.

KOCASINDAN İĞRENÇ BASKI

Takipçilerine verdiği çapalama ve tuzlama usulleri ile alakaların düzeltilebileceğini sav eden Ezmeci’ye gelen bir soru herkesi tekrar şaşkınlığa uğrattı. Bir bayan takipçisi evli ve 1 çocuk annesi olduğunu belirterek Ezmeci’den yardım istedi. Kocasının kendisine daima eski sevgilisini sorduğunu söyleyen bayan, ” 1 yıllık evliyim ve 1 çocuğum var. Eşim eski sevgilimle öpüştüğü mü soruyor. Ne yapayım çok bunaldım” yarımında bulundu.

EZMECİ’DEN ÖPÜŞME İTİRAFINA YANIT

Esra Ezmeci ise öpüşme baskısına karşılık, “Bu biçim konuşmaların bağlantınızı bozacağını sizin için en özel kişinin eşiniz olduğunu ve tüm özel şeyleri onunla paylaştığınızı söyleyin” cevabını verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.