İdo ve Yasemin’in gizli bebekleri!

Öğle saatlerinde Vadistanbul The Galliard’ta yemek yiyerek keyifli zaman geçiren Tuna, daha sonra yakın arkadaşının bebeğini gezdirirken görüntülendi. Tuna fotoğraflarını çeken muhabirleri “İdo ile Yasemin’in gizli çocukları” diyerek güldürdü. Sosyal medyada çıkan Yasemin Şefkatli’nin hamilelik haberleriyle ilgili de konuşan Tuna, “Şu an öyle bir durum yok, eğer olursa çok mutlu oluruz” dedi.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

Oğlu resim sergisi açıyor

Bekir Aksoy, önceki gün eşi Nazife Aksoy ve oğlu Asil ile Nişantaşı’nda görüntülendi.

Asil’i market alışveriş arabasıyla sokakta gezdiren oyuncu, 3 yaşındaki oğlunun yakında bir sergisi olacağını söyledi: “17 Mart’ta benim için çok gurur verici bir olay yaşanacak. Oğlum Asil’in resim sergisi açılıyor. Çalışmaları çok ilgi gördü. Aynı zamanda o tarihte doğum günü kutlaması olacak.” (Deniz BOY)

Ağlama nöbetlerim başladı

Selen Görgüzel önceki gün bir kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi.

Deprem felaketiyle ilgili konuşan ünlü şarkıcı “Ağlama nöbetlerim başladı, uykusuzluk çekiyorum ve ilaç kullanıyorum. Bireysel endişemden ziyade deprem bölgesinde yaşayan insanlarımızın acılarını gördükten sonra normalleşemiyorum. 6 Şubat’tan sonra bambaşka biri oldum artık eski Selen değilim” dedi. (Deniz BOY)

Formunu koruyor

Yasemin Özilhan geçen gün İstinye Park’ta objektife takıldı.

Bir arkadaşıyla Da Mario adlı restoranda yemek yiyen sosyetik isim, daha sonra alışveriş turuna çıktı. Fit görünümü ve kıyafet tercihiyle dikkat çeken Özilhan, alışverişin ardından özel aracıyla AVM’den ayrıldı.

Ne ara 5 gün oldu

Berrak Tüzünataç, yakın arkadaşı Özge Özpirinçci ile çıktığı tatilden bir fotoğraf paylaştı.

Tüzünataç’ın “5 gün önce” notuyla yayınladığı kareye Özpirinçi “Ne ara 5 gün oldu” diye yanıt verdi.

Bu kez Ferrari sürdü

Kenan Sofuoğlu’nun 4 yaşındaki oğlu Zayn şaşırtmaya devam ediyor.

Zayn, bu kez babasının değeri 40 milyonun üzerinde olan Ferrari marka lüks spor aracını kullandı. Zayn için sürücü koltuğuna bebek koltuğu eklendi. Küçük çocuğun pistte şov yaptığı o anlar, kendi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir