Evlilik kararı alan Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu!

Sunucu Müge Anlı evleneceğini duyurarak sosyal medyada gündem oldu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla evleneceğini duyuran Müge Anlı, geçtiğimiz hafta kına gecesi yaptığı ve sadece yakın dostlarının katıldığı haberi gelmişti. Ünlü sunucunun nikah masasına oturacağı tarih belli oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı’ya sürpriz kına gecesi düzenlendi. Başarılı sunucu geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi yaptı. Kınaya Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi Anlı’nın sınırlı sayıda arkadaşı katıldı.

Müge Anlı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

“Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.”

İŞTE MÜGE ANLI’NIN NİKAH TARİHİ:

Müge Anlı

Yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Çift, aile arasında gerçekleşecek sade bir tören ile evlenecek. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.