Borussia Dortmund’da Sebastian Haller’in yerine Luis Suarez iddiası!

Almanya Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund’da Sebastian Haller’e testis kanseri teşhisi konmasının akabinde forvet arayışlarına Luis Suarez ismi eklendi.

Atletico Madrid’le kontratı sona eren ve hür oyucu statüsünde bulunan Luis Suarez, Sebastian Haller’in testis kanserine yakalanması sonrası Borussia Dortmund’a önerildi.

28 yaşındaki Haller, Dortmund ile yaptığı son idmanın akabinde kendisini uygun hissetmeyince tıbbi muayeneye tutuldu. Yapılan analizlerin akabinde Hlaler’de testis tümörü keşfedildi. Fildişi Kıyısı Mili Takımı’nın da formasını giyen Haller’in hastalığının ortaya çıkmasının akabinde, Dortmund’a Luis Suarez’in önerildiği tabir edildi.

Sky Almanya muhabiri Florian Plettenberg, “Aldığımız bilgilere nazaran, Luis Suarez’in Borussia Dortmund’a farklı menajerler tarafından teklif edildi ve kulüp bu ihtimali pahalandırıyor. Haller’in yerine birinin bulunması gerekebilir” dedi.

Öte yandan Sasa Kalajdzic isminin de öne çıktığı belirtilirken, Manchester United’ın da 25 yaşındaki Avusturyalı forveti transfer etmek istediği öğrenildi.

Dortmund’un yıldız forveti Haller, kısa müddet içerisinde ayrıntılı testlere girecek ve sonrasında nasıl bir tedavi uygulanacağına karar verilecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.